O nás

Již čtvrtým rokem nabízíme v naší stylové prodejně Verbena široký sortiment zdravých potravin, ekologické drogérie a přírodní kosmetiky.

Naší filozofií je ukázat zákazníkovi, že existuje alternativa pro zdravější životní styl. K tomu patří bezesporu správný způsob stravování, který spočívá zejména ve výběru kvalitních potravin. Zda to bude vegetariánství, veganství, vitariánství či jiný směr nebo zkrátka konzumace opravdových kvalitních potravin, si musí zvolit každý sám za sebe. Každý člověk je unikátní a každému vyhovuje trochu něco jiného, všichni však toužíme být zdraví a v dobré psychické pohodě, a to bez ohledu, který z uvedených způsobů stravování jsme si vybrali. My ve Verbeně nabízíme obojí. Pro naše zákazníky jsme vytvořily pohodové prostředí, ze kterého se vám nebude chtít odejít. Je pro nás radostí slyšet od našich zákazníků, že nákup u nás je pro ně odměnou.

Zavítat k nám mohou také psí zákazníci, neboť vstup pejskům je povolen! Máme již několik stálých zákazníků, které si můžete prohlédnout v naší galerii, kde jsme jejich fota umístily se souhlasem jejich majitelů.