Naše nabídka

Naše zákazníky rozmazlujeme každodenní nabídkou čerstvého pečiva, a to jak bezlepkového, od dvou dodavatelů, tak poctivého celozrnného žitného, špaldového, kváskového či veganského od našich skvělých pekařek. Nabízíme sladké i slané varianty čerstvého pečiva a také trvanlivého pečiva – keksy, sušenky, tyčinky a jiné dobroty. Spolupracujeme výhradně s regionálními pekaři, kteří své skvosty pečou v menším množství a kladou důraz na vysokou kvalitu svých výrobků. Rozdíl poznáte na první pohled, přivonění a ochutnání. U kváskového chlebíku oceníte nejen chuť, ale i nadstandardní trvanlivost a to zcela bez přidané chemie.

Nesmíme zapomenout na velmi oblíbené zákusky, které jsou připravovány bez lepku, některé z nich také bez laktózy, všechny však z poctivých surovin a chutnají jako za starých časů. S naší lahodnou kávou v BIO kvalitě se skvěle doplňují.

Mimo pečiva a zákusků, které jsou naší chloubou, a jinde v Ostravě je nekoupíte, si můžete z Verbeny odnést také vše, co je třeba k přípravě zdravých pokrmů.

Naleznete zde pestrý výběr luštěnin, celou škálu obilovin a výrobků z nich jako jsou těstoviny, kaše, vločky a mouky.

Nabízíme také čaje v BIO kvalitě, obilné kávy, ovocné a zeleninové šťávy, marmelády, povidla, česká oříšková másla a pochopitelně ghí máslo.

K alternativě běžného bílého cukru nabízíme řadu přírodních třtinových cukrů, melasu, sirupy, stévii, kokosový cukr a sirup či kvalitní med.

Pro ty, kteří se vyhýbají běžnému kravskému mléku, nabízíme mléko a jogurty či šlehačku bez laktózy, kozí mléko a výrobky z nich a dále mnoho typů mléka a smetan z obilovin, ať v tekuté nebo sušené formě. Nově u nás zakoupíte také Nemléko.

Dále u nás najdete kvalitní za studena lisované oleje, himalayskou sůl, koření, především v BIO kvalitě, a to jak jednodruhové, tak spoustu úžasných kořenících směsí. Omáčky k dochucení pokrmů, miso pasty, umeboshi, octy, kečupy, bujóny a podobně.

Nechybí ani dobroty jako jsou nejrůznější čokolády, müsli či raw tyčinky, kakao, semínka, ořechy a sušené ovoce, lupínky, cereálie a müsli bez přidaného cukru.

Tinktury z bylin a pupenů – gemmoterapie, přírodní kapsle, čajové koncentráty a také bylinné čaje v porcované či sypané podobě od české firmy Serafin jsou vyhledávanými produkty k podpoře zdraví. Ve Verbeně je možné objednat se také k odborné konzultaci.

V naší nabídce naleznete přírodní kosmetiku v BIO kvalitě vícero značek, luxusní pleťové oleje, kvalitní vlasovou a tělovou olejovou péči, ekologickou drogerii, ale také milé originální dárky.

V neposlední řadě u nás můžete také zakoupit či vyzvednout originální kytičku od Nedbalky v kytici.